^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

CENTRUM WSPIERANIA MŁODZIEŻY

Chcielibyśmy poinformować o organizowanym i dofinansowanym zimowisku dla 100 dzieci gminnych z programem.

 

W dniu 16.01.2024 r. z  inicjatywy marszałka Piotra Całbeckiego odbyła się konferencja poświęcona powodom, dla których trzeba skutecznie walczyć o czyste powietrze oraz rozwiązaniom, które pomogą w dostosowaniu się do wymogów uchwały antysmogowej osobom niezamożnym. Zarząd województwa przystępuje do powołania zespołu, który wypracuje konsensus społeczny dotyczący wykonania postanowień tego dokumentu. Uchwała antysmogowa ma rangę wojewódzkiego prawa miejscowego.

DODATEK OSŁONOWY 2024 - MGOPS w Sycowie

W związku z brakiem ogłoszenia Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska określającego wzór wniosku o dodatek osłonowy na rok 2024 nie ma obecnie możliwości przyjmowania wniosków o dodatek. Apelujemy o nieskładanie wniosków o dodatek na nieobowiązujących wzorach. Złożenie wniosku na niewłaściwym druku będzie skutkowało koniecznością jego ponownego złożenia. Informacja o wydaniu i ogłoszeniu rozporządzenia określającego wzór wniosku będzie niezwłocznie podana do publicznej wiadomości.

Podstawa prawna konsultacji społecznych | Serwis Urzędu Miejskiego w  Koszalinie

Prezes Stowarzyszenia na rzecz Gmin i Powiatu Lipnowskiego „Wspólnie dla przyszłości”

 

Na podstawie Uchwały 2/2024 Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia na rzecz Gmin i Powiatu Lipnowskiego „Wspólnie dla przyszłości” z dnia 10.01.2024 roku  ogłasza przeprowadzenie konsultacji społecznych projektu Strategii Obszaru Prowadzenia Polityki Terytorialnej Lipno oraz listy projektów stanowiących integralną część Strategii

Herb - Urząd Miasta i Gminy Bobrowniki

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 stycznia 2024 r. do 5 stycznia 2024 r. nie będzie możliwości wystawiania faktur za zużytą wodę, odprowadzone ścieki i wywiezione nieczystości płynne gminnym wozem asenizacyjnym ani żadne inne zobowiązania. Wszystkich mieszkańców prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Przepraszamy za niedogodności wywołane koniecznością zamknięcia systemu komputerowego za 2023 rok.

Herb - Urząd Gminy Bobrowniki

W dniu 29.12.2023r. (piątek) Urząd Gminy w Bobrownikach otwarty będzie w godzinach:

7:15 - 13:00

Kasa Urzędu czynna do godziny 11:00

Komunikat dot. zagrożenia uprawy roślin – Więcbork

Informujemy, że w dniu 29.12.2023r. (piątek). Kasa Urzędu Gminy czynna do godziny 11:00. Za utrudnienia przepraszamy. 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą