^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

nika-reklama - Groneko

Aktualizacja. Zmiana w harmonogramie dla Rejonu 2: Bobrowniki. Nie ma dojazdu dnia 14.04.2024r. (niedziela) jest 22.04.2024r. (poniedziałek).

Publikujemy pełny harmonogram odbioru odpadów komunalnych od mieszkańców nieruchomości zamieszkałych objętych gminnym systemem odbioru odpadów przygotowanym przez firmę GRONEKO z Mikorzyna, która w roku 2024 odbierać będzie odpady z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy i miasta Bobrowniki.

 

Wystawianie śmieci wcześniej

Uprzejmie prosimy mieszkańców gminy Bobrowniki o wystawianie przed posesję koszy na śmieci oraz worków z posegregowanymi opadami: jeden dzień przed terminowym odbiorem śmieci przez firmę GRONEKO lub do godziny 7.00 rano w dniu odbioru odpadów. Niewystawienie kosza na śmieci lub worków z odpadami do godz. 7:00 rano może skutkować nieodebraniem odpadów.

Kontakt do firmy odbierającej śmieci

Z.G.K. GRONEKO Sp. z o.o.
Mikorzyn 19
87–732 Lubanie

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2024r.:

Rejon 1: Winduga, Rachcin, Stara Rzeczna, Brzustowa, Stary Bógpomóż, Nowy Bógpomóż;

Rejon 2: Bobrowniki ul.: Lipnowska, Senatorska, Kościelna, pl. Wolności, Włocławska, Różana, Chabrowa, Kujawska, Wojska Polskiego, Dobrzyńska, Broniewskiego, Nieszawska, Basztowa, Rycerska, Łokietka, Jagiełły, Książąt Mazowieckich, Grunwaldzka;

Rejon 3: Bobrowniki ul. Lipowa, Podgórna, Wyzwolenia, Pogodna; Bobrownickie Pole;

Rejon 4: Polichnowo, Gnojno, Oparczyska, Białe Błota, Dębowiec, Stare Rybitwy

 
 
 

 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą