^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W dniu dzisiejszym tj. 26 stycznia br. w Świetlicy Przedszkola Samorządowego w Bobrownikach odbyła się uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Tym cywilnym odznaczeniem państwowym honorowane są pary, które przeżyły wspólnie co najmniej 50 lat w związku małżeńskim. W tym roku medalami nagrodzone zostało 8 par małżeńskich z terenu Gminy Bobrowniki. 

Nadane przez Prezydenta RP medale wręczył Wójt Gminy Bobrowniki  Jarosław Jacek Poliwko w obecności Przewodniczącego Rady Gminy Jarosława Bojarskiego, Wiceprzewodniczącej Rady Gminy Marzeny Stańczak - Kaźmierskiej, Skarbnika Gminy Mirosławy Kowalewskiej, Kierownika Dziennego Domu Pobytu Senior + w Rachcinie Krzysztofy Wycichowskiej, Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu w Lipnie Tadeusza Gradkiewicz, Sekretarza Gminy Pawła Grudowskiego. W uroczystości udział wzięli również Radni Rady Gminy Bobrowniki

Wyrazy uznania i szacunku za wspólnie przebytą drogę, poświęcenie i trud pracy włożony dla dobra założonej przed pół wiekiem rodziny przyjęli Państwo:

LUCYNA i CZESŁAW MALINOWSCY

WŁADYSŁAWA i RYSZARD SZULIKOWSCY

HENRYKA i TADEUSZ DANKOWSCY

TERESA i FRANCISZEK GUTOWSCY

   DANIELA i ZDZISAŁW KICIŃSCY

LUCYNA i JAK NOWAK

BOŻENA i JAN BROŃCZYK

TERESA i WIESŁAW PRYLIŃSCY

Wszystkim jubilatom życzono pogody ducha i radości, spełnienia najskrytszych marzeń, a także dobrego zdrowia i wielu kolejnych wspólnych lat. Uroczystość była okazją do spotkania i porozmawiania zarówno  na temat gminy, jak i prywatnych spraw długoletnich małżonków.

Dziękujemy wszystkim jubilatom za ich trud i wychowanie kolejnych pokoleń.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą